Prvenstvo Hrvatske, Zadar - Apsolutni program

Prvenstvo Hrvatske, Zadar - Apsolutni program
Patrik Felinger prvak Hrvatske, Grgur Kelava brončani!!!!
Odličan dan za naš klub!Patrik je postao prvak Hrvatske na konju sa hvataljkama te mu je samo desetinka nedostajala za zlato i na parteru. Grgur je osvojio 3. mjesto i time osvojio treću medalju za naš klub na ovom prvenstvu u apsolutnom-vrhunskom programu konkurencije kadeta.
Naš Vladislav je nažalost napravio greške u svojim vježbama na parteru i konju gdje je također bio konkurentan za osvajanje medalja.
Nenad Solar, predsjednik i glavni trener kluba :
"Moramo biti zadovoljni. Vraćamo se sa Patrikovim titulom prvaka Hrvatske uz još jedno njegovo srebro i broncu Grgura Kelave i to na "paradnim" disciplinama hrvatske gimnastike, konju sa hvataljkama i parteru....... Na spravama na kojima hrvatska gimnastika već dulji niz godina ostvaruje svjetske vrhunske rezultate. Logično je očekivati da će naši momci nastaviti niz velikih međunarodnih hrvatskih rezultata baš na ovim spravama po kojima je hrvatska gimnastika uz preču poznata i cijenjena u svijetu."

 


Ispis   E-mail

Pratite naše novosti

Društvene mreže