Donacija sportske opreme za pet osnovnih škola

Donacija sportske opreme za pet osnovnih škola

Jučer smo uz pomoć Osječko-baranjska županija  odradili drugu po redu donaciju gimnastičke opreme za 5 osnovnih škola naše Županije.

Zahvalni smo neprofitnoj humanitarnoj udruzi Sports for Children  iz Nizozemske i njihovom predstavniku Stefan Groothuis na ovoj vrijednoj donaciji. Vrijednost poklonjene opreme u ove dvije akcije je cca 80 000 EUR. Isto tako, hvala našoj Županiji koja je odmah prepoznala vrijednost i bitnost ovoga projekta te sufinancirala prijevoz opreme iz Nizozemske do Osijeka.
Bilo je lijepo gledati vesele osmijehe djece koja će koristiti ovu opremu u svojim školama kao i njihove zadovoljne učitelje.
Ova donacija koju je proveo naš Gimnastički klub "Inova-Gim" Osijek sigurno neće biti posljednja te će se nastaviti dobra suradnja našeg kluba sa prijateljskom nizozemskom udrugom  Sports for Children i Osječko-baranjskom županijom.
Još jednom zahvaljujemo svima koji su podržali i omogućili realizaciju ove naše akcije!


Ispis   E-mail

Pratite naše novosti

Društvene mreže